Özmet Asma İskele - Hizmetlerimiz

Cephe Cam TemizliğiDış Cephe Temizlik Makinası yüksek katlı binalarda cam temizliği gibi temizlik faaliyetlerinde kullanılan bir sistem olup, bina tiplerine göre özel olarak yapılmaktadır. Binanın tipine göre bu sistemler teles kobik, tek bumlu, alüminyum Monaraylı, Parapet içine montajlı boru raylı olarak değişmekte olup, teras üzerinde bulunan ışıkların iç ve dış temizliği için Gantry sistemler de kullanılabilmektedir.

Bu Sistemler bina üzerinde yeterli mesafesinin olmaması durumunda kullanılmaktadır. Makine, parapet içerisine monte edilen boru raylar üzerinde hareket etmektedir. Boru raylı makinede de diğer makinelerde olduğu gibi bütün fonksiyonlar uygulanabilmektedir.

Elektrikli Asma İskele; Asma iskele sektöründe uzun yılların birikimi ve deneyimiyle kurulan Özmet Asma İskele, iskele sistemlerinde kiralık ve satılık opsiyonlarıyla çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir. Ürün üretimiz içerisinde yer alan asma iskeleler 2m ve 3m’lik modüler platformlar ile 18m’ye kadar asma iskele hizmeti vermektedir. Askı kolları hemen hemen her tür düzgün teraslı binaların dış cephe erişiminde kullanışlı ve hızlı bir çözüm olarak yüksek emniyet katsayılı üretimi ile birlikte kolay ve güvenilir kullanım sağlar.

Bina parapetleri yeterince güçlü ise yüksek emniyet katsayılı parapet işkenceleri projeniz için güvenli ve kolay bir çözüm olarak kullanılabilir. Asma iskelelerimiz ihtiyacınıza uygun olarak üretilen özel imalat askı sistemleri ile de projenize özel çözümler olarak adapte edilebilmektedir. Kullanılan motor ve bağlantı elemanları TS EN 1808 standartlarına uygun olarak üretilmektedir ve CE belgesine sahiptir.

Asma İskele Kiralama İle İlgili Detaylı Bilgi İçin

Firmamızdan istediğiniz ölçü ve özelliklerde Asma iskele kiralamak için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz...

TELEFON BIRAKIN
beton barbekü