Özmet Asma İskele - Hizmetlerimiz

Kiraladığınız iskele sisteminin şantiyede kurulmasında karşılaşabileceğiniz sorunların çözümünde, standart iskele sistemlerinin kullanım imkanı olmayan durumlarda,  tüm etütleri yaparak en ekonomik ve güvenli çözümü gerek yerinde tarifle, gerekse de proje şeklinde hazırlayarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve konusunda uzman kadromuzla müşterilerimize; sorunlarını algılamak, süreçlerini optimize etmek hedefi ile ürün odaklı değil çözüm odaklı destek ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Yerinde verdiğimiz teknik destek hizmetlerimiz ile problemleri teşhis edip, maliyet ve kazanç kriterlerini gözeterek çözüm önerilerimizi sunuyor, işletmelerde süreç iyileştirmelerine ve daha güvenli bir çalışma ortamı yaratmaya katkıda bulunuyoruz.

Üretiminde otomatik gazaltı kaynak makineleri kullanılmaktadır.  İskele Sistemine ait tüm elemanlar özel rapid iskele boyası ile boyanmaktadır. İstendiği takdirde sıcak daldırma galvaniz ile kaplama da yapılabilmektedir.  

İskele sistemi, ayar mili ile teraziye alınarak kurulur. Çerçevede; dikme elemanları Ø48-3 mm borular ile imal edilmektedir. Kısa çubuklar (Ø34-2,5 mm) arka tarafta iki sıra halinde korkuluk vazifesi görmektedir. Çapraz çubuk (Ø42-2,5 mm) kısa çubuklarla ile beraber iskelenin rijitliğini sağlamaktadır. Metal kalaslar her grupta ikişer adet kullanılarak 60 cm genişliğinde çalışma alanı oluşturmaktadır. Bir üst grup iskelenin kurulması ile beraber metal kalasların yerinden çıkarılması imkansız hale gelir.  Bu da ekstra bir güvenlik sağlamaktadır.  Metal kalaslar farklı yük sınıflarına göre imal edilebilmektedir. Güvenlikli İskele Sistemine ait iskele uygulama projesi mimari uygulama projesindeki plan, kesit ve görünüşlere göre Özmet Asma İskele tarafından hazırlanmaktadır.

Asma İskele Kiralama İle İlgili Detaylı Bilgi İçin

Firmamızdan istediğiniz ölçü ve özelliklerde Asma iskele kiralamak için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz...

TELEFON BIRAKIN
beton barbekü