Özmet Asma İskele

Asma İskele alanında geçici ve kalıcı erişim çözümlerini ve antifall güvenlik ekipmanlarını tasarlar, üretir ve pazarlar.

Özmet Asma İskele'nin temel görevi, çeşitli ayarlarda düşmelerin önlenmesidir. Birçok şantiyede, dış cephe cam temizliği gibi yüksek metrajlı alanlarda, binaların yapımı aynı zamanda düzenli olarak temizlenmesinde ve sayısız üretim tesisindeki varlığı sayesinde Özmet Asma İskele, emniyet kemerleri, düşme önleyiciler, ankrajlar, güvenlik halatları ve düşme önleyici raylı merdivenler gibi geniş bir ürün yelpazesi geliştirmiştir. Özmet, Asma İskele alanında yapılabilecek her çalışma için uygun ekipmanlara sahiptir ve bu nedenle sizi büyük yüksekliklerde çalışırken düşme riskinden korumanıza yardımcı olabilir. Kişisel koruyucu ekipman ve Türkiye çapında üretim bölgelerindeki faaliyetleriyle ÖZMET ASMA İSKELE, büyük zirvelerde çalışmanın yanı sıra Asma İskele Üretim, Asma İskele Satış ve Asma İskele Kiralama da lider uluslararası çözüm sağlayıcılarından biri haline gelmiştir. Müşterilerimize ve kullanıcılara kişisel koruyucu donanım çeşitlerimizle kolay rehberlik sağlamak için ürünler aşağıdaki gibi bölümlere ayrılır:

Ürün ve Hizmetlerimizden;

 

  • Asma İskele
  • Asma İskele Kiralama
  • Otomatik Asma İskele
  • Manuel Asma İskele
  • Elektrikli Asma İskele
  • Güvenlikli Asma İskele
  • Asma İskele Bakım Onarım
  • Dış Cephe Temizlik Sistemleri
  • Cam Temizleme Asma İskeleleri
  • Cephe Temizleme Sistemleri

 

Asma İskele Kiralama

2010 yılında İstanbul 'da kurulmuş olan firmamız geride bırakmış olduğu her sene müşteri pörtföyüne daha fazlasını katmayı hedefliyerek olmazsa olmaz kurallarımızın başında müşteri memnuniyeti ilkemiz gelmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını doğru şekilde anlamak, zamanında ürün teslimi ve zamanında servis hizmetini en ekonomik koşullarda sağlamak asli görevimizdir.

Bu yol üzerinden müşterilerimize sunmuş olduğumuz asma iskele kiralama hizmetleri ile Dünya çapında kurumsal bir firma olma yolunda sizlerinde desteği ile gelişen teknoloji katılımları ve birleşmesiyle en son sistemleri tarafınıza sunmaktayız. Özmet Asma İskele Kurumsal yapı olarak yer verdiği prensiplerinde iş güvenliği ve müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur.

 

Belgelerimiz

 

Asma İskele Bakım Onarım

Asma iskele ile ilgili her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim

 
 

Asma İskele Kiralama İle İlgili Detaylı Bilgi İçin

Firmamızdan istediğiniz ölçü ve özelliklerde Asma iskele kiralamak için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz...

TELEFON BIRAKIN
beton barbekü