Motorlu Asma İskelenin Ülkemizdeki Önemi

  • Posted on:  Perşembe, 26 Nisan 2018 15:39
  • Written by 

Motorlu asma iskele

Dünya çapında hangi şantiye veya inşaat alanına giderseniz gidin, olmazsa olmazı Motorlu iskelelerdir! Bunun sebebi, kolaylıkla boyutlarının değiştirilebiliyor olmasının yanı sıra, personelinizin de güvenli bir alanda çalışabilmesine istihdam ortamları yaratmaktadır. Günden güne daha fazla kişinin ortak tercihi konumunda yer alan bu ürünleri tarafımızdan kiralamak ve %100’e kadar personellerinizin can / mal sağlığını korumak ister misiniz?

Bu ürünler, yurtdışından tarafımızca temin edilmiş, Dünyaca ünlü markaların ürünleridir. Uzaktan kumandası ile beraber boyutları değiştirilebilen ve manevra kabiliyeti yüksek olan bu ürünler, kısa sürede dış cephe hizmetlerinin tamamlanmasına da olanaklar vermektedir. Gerek mantolama, gerek boyama, gerek karot kesimler başta olmak üzere diğer pek çok dış cephe işinizi kısa sürede sonuca ulaştırabilmek açısından Motorlu asma iskele ürünlerine göz atmayı ihmal etmeyin. Türkiye standartlarında önemli bir yer edinen ve kalitesiyle öne çıkan firmamız, İstanbul ve Ankara gibi önemli iki büyükşehir de sizlere bu ürünlerin kiralanmasına yönelik çalışmalar sunmaktadır. Hemen siz de iletişiminizi sağlayın, Motorlu iskele ile beraber güvenli bir çalışma ortamı yaratmaktan geri kalmayın.

Bu alanda sunulan cazip avantaj ve hizmetlerle beraber her daim öne çıkmanıza yönelik çalışmalar sunuyoruz. Birbirinden kaliteli hizmetleri ışık hızında sunan ve aynı zamanda Motorlu iskele hizmetlerinden faydalanmanıza yönelik çalışmalar sağlayan firmamız, elde etmiş olduğu bu hizmetlerle beraber günümüzün lider firması olarak öne çıkabilmektedir.

Neden motorlu iskele?

Günümüzde onlarca farklı alternatif iskele türünün tercih edildiği bilinmektedir. Fakat bunlar arasında en çok öne çıkanı tartışmasız Motorlu iskelelerdir! Bunun sebebi;

 

  • 200 metreye kadar yükseklikleri ayarlanabilir.
  • Kolaylıkla manevra yapabilen bir uzaktan kumandaya sahiptir.
  • Binlerce kilogram ağırlığı taşıyabilir.
  • Üstünde onlarca personel aynı anda çalışabilir.
  • Endüstriyel boyalara sahip olmasından kaynaklı çalışmalarınızı kolaylaştırır.
  • Personel güvenliğini sağlamak adına sabitleyici kemer gibi ürünleri barındırır.

 

Bu denli öne çıkan ve günümüzün lider ürünlerini değerlendirmek isteyen tüm müşterilerimize üstün bir hizmet anlayışı sağlamaktan geri kalmıyoruz. Hemen siz de Motorlu iskele konularına ilişkin bir sipariş ortamı yaratmak ve güvenilir firmadan temin edilecek ürünlerle, yaşanması muhtemel riskleri ortadan kaldırabilmek adına hemen bizi tercih edin. Türkiye’de aktif olarak pek çok inşaat firması ve şantiye kurumlarının ortak tercihi olan firmamız, elde ettiği başarısı ile beraber alanında yer alan ekipmanlarının kalitesini yükseltmektedir.

Güvenilir bir çalışma platformu yaratın!

Motorlu iskele ile beraber çok daha güvenilir bir çalışma platformu yaratabilirsiniz. Özellikle bu alanda ki en büyük risk, iskelelerin çökmesi ve çok yüksek alandan personellerin düşmesiyle, can kayıplarının yaşanmasıdır. Bu gibi durumların önüne geçebilmek adına birinci sınıf malzeme kalitesiyle hizmet veren firma / kuruluşların güvencesi altında olmak hayati bir önem taşımaktadır. Bir tıkla firmamızdan sipariş ortamları yaratmak ve aynı zamanda dilediğiniz ürünü kendi inşaat / şantiye alanlarınızda tercih edebilmek adına kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Kaliteli ürünlerini ışık hızında sunan ve cazip fiyatlardan Motorlu iskele kiralamaları gerçekleştiren firmamız, bu başarısını ise günden güne daha üst konumlara çekmeyi başarmıştır. Siz de ürünlere kısa sürede göz atmak ve aynı zamanda bir sipariş ortamı yaratmak adına hemen bizlerle kontak kurmayı ihmal etmeyin. En kaliteli ürünleri bir tıkla tarafınıza ulaştırıyor, bu sayede çalışmaları çok daha kısa sürede tamamlayacak olan iskele türlerine sahip olmanızı sağlıyoruz. Motorlu iskeleler, uzaktan yönetilebilir yapısı ile personelin hamlelerini kısıtlar ve hem işçi performansını, hem de işin daha hızlı bitmesini destekleyen bir ürün olarak öne çıkar.

 

Read 1210 times Last modified on Pazartesi, 30 Nisan 2018 01:49

Related items

beton barbekü