Asma İskeleci

  • Posted on:  Çarşamba, 25 Nisan 2018 15:25
  • Written by 

Özmet Asma İskele, İstanbul genelinde hizmetlerine başlamış, sonrasında tüm Türkiye'de çalışmalarına devam etmiştir. Asma İskeleci olarak İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Adapazarı, Tekirdağ, Edirne gibi belirli firmalara Asma İskele Montaj hizmeti verdikten sonra çalışmalarının memnuniyeti ile Asma İskele Bakım anlaşması yaparak firmalara hizmet vermeye devam etmiştir.

Asma İskele Firmaları arasında adından çokça söz ettiren ve asma iskele şirketleri arasında lider olmayı hedefleyen firmamız Özmet Asma İskele Müşteri Memnuniyetini ön planda tutarak sektörün gerektirdiği ölçüde müşterilerinin ne istediğini anlamak ve ona göre hizmet verebilmek adına yerinde ücretsiz keşif ve bilgilendirme yapmaktadır. Hizmetlerimiz arasında yer alan asma iskele montaj aşamalarını tek tek kontrollü bir şekilde yapmak hizmet kalitemizi olumlu yönde etkileyerek firmamızı sizlerin memnuniyeti ile üst sıralara yerleştirmektedir.

İstanbul Asma İskele Kiralama Firması arayışı içerisinde iseniz mutlaka firmamız ile görüşerek hem hizmet kalitemizi hem de uygun fiyatlarımızı görmelisiniz. Diğer firmaların olması gerektiğinden daha az hizmet vererek daha fazla ücret almasından yakınan veya bunu farketmeden hala alınması gereken ürün ve parçaların değişimi yerine bakım yapılarak tekrar yerine takılmasından şikayetçi iseniz firmamız ile tanışma zamanınız gelmiştir.

Asma İskele Montaj ve Asma İskele Bakım Onarım hizmetlerimizin her aşaması uzman kadromuz tarafından kontrolleri yapılmadan hiç bir suretle sistem çalıştırılmamaktadır. Sizlerin ve çalışan personellerinizin güvenliği firmamızca en ön sırada tutulmakta ve buna göre kontrolleri yapılmaktadır. 

Read 943 times Last modified on Pazartesi, 30 Nisan 2018 01:52
beton barbekü